Ανανεώνονται μετά το τέλος κάθε αγωνιστικής εβδομάδας του εκάστοτε πρωταθλήματος

ΟΜΑΔΑΠΑΙΧΝΙΔΙΑΠΟΣΟΣΤΟ ΝΙΚΗΣΣΕΡΙ ΝΙΚΩΝ / ΗΤΤΩΝ
1Team Phantasma 7 – 188%
2Team Refuse 5 – 363%
3Anorthosis Famagusta Esports4 – 450%
4Gamespace MCE 4 – 450%
5Team Paradox4 – 450%
6WLGaming Esports4 – 450%
7Hell Zerolag 3 – 538%
8Wild Panthers Esports 1 – 713%
Round 1Upper BracketLower Bracket
Semifinals
Finals
ΟΜΑΔΑΠΑΙΧΝΙΔΙΑΠΟΣΟΣΤΟ ΝΙΚΗΣΣΕΡΙ ΝΙΚΩΝ / ΗΤΤΩΝ
1Fnatic 5 – 0100%
2SK Gaming 4 – 180%
3Team BDS 4 – 180%
4G2 Esports 3 – 260%
5Karmine Corp2 – 340%
6Team Heretics 2 – 340%
7Team Vitality 2 – 340%
8GIANTX1 – 420%
9MAD Lions KOI1 – 420%
10Rogue1 – 420%
Winners’ BracketLosers’ Bracket
Round 1
Round 2
Round 3
Round 4
Grand Final
ΟΜΑΔΑΠΑΙΧΝΙΔΙΑΠΟΣΟΣΤΟ ΝΙΚΗΣΣΕΡΙ ΝΙΚΩΝ / ΗΤΤΩΝ
1Team BDS Academy 7 – 188%3N
2Karmine Corp Blue 6 – 275%4N
3BK ROG4 – 450%3H
4Solary4 – 450%1H
5Team GO4 – 450%1H
6Vitality.Bee 4 – 450%1H
7GameWard 3 – 538%1N
8Gentle Mates3 – 538%
9Team Du Sud3 – 538%1N
10Aegis2 – 625%3H
Round 1
BK ROGGentle Mates1 – 3
Vitality.BeeTeam GO3 – 0
Round 2 Jauggernaut Game
Team BDS AcademyKarmine Corp Blue3 – 0
Round 2
Gentle MatesVitality.Bee3 – 0
Semifinals
Karmine Corp BlueGentle Mates 3 – 1
Finals
Team BDS AcademyKarmine Corp Blue1 – 3
ΟΜΑΔΑΠΑΙΧΝΙΔΙΑΠΟΣΟΣΤΟ ΝΙΚΗΣΠΟΣΟΣΤΟ ΝΙΚΗΣ
1Ramboot Club8 – 0100%
2Barça eSports6 – 275%
3Movistar KOI 5 – 363%
4Heretics Academy 5 – 363%2N
5UCAM Tokiers4 – 450%
6GIANTX Academy3 – 538%1H
7Guasones3 – 538%
8LUA Gaming3 – 538%
9Rebels Gaming2 – 625%1H
10ZETA1 – 713%
Round 1
Round 2 Jauggernaut Game
Round 2
Semifinals
Finals
ΟΜΑΔΑΠΑΙΧΝΙΔΙΑΠΟΣΟΣΤΟ ΝΙΚΗΣΣΕΡΙ ΝΙΚΩΝ / ΗΤΤΩΝ
1Schalke 04 8 – 280%
2Eintracht Spandau7 – 370%
3Austrian Force 6 – 460%
4Unicorns of Love Sexy Edition 6 – 460%
5SK Gaming Prime5 – 550%
6Berlin International Gaming 4 – 640%
7E WIE EINFACH E-SPORTS 4 – 640%
8NNO Prime4 – 640%
9Eintracht Frankfurt3 – 730%
10 MOUZ3 – 730%
Round 1
Round 2 Jauggernaut Game
Round 2
Semifinals
Finals
ΟΜΑΔΑΠΑΙΧΝΙΔΙΑΠΟΣΟΣΤΟ ΝΙΚΗΣΣΕΡΙ ΝΙΚΩΝ / ΗΤΤΩΝ
1100 Thieves
2Cloud9
3Dignitas
4FlyQuest
5Immortals
6NRG
7Shopify Rebellion
8Team Liquid
Round 1Winners’ Bracket Losers’ Bracket
Round 2Winners’ Bracket Losers’ Bracket
Round 3
Finals
ΟΜΑΔΑΣΕΙΡΕΣΠΟΣΟΣΤΟ ΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣΠΑΙΧΝΙΔΙΑΠΟΣΟΣΤΟ ΝΙΚΗΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝΔΙΑΦΟΡΑ ΝΙΚΩΝ / ΗΤΤΩΝΣΕΡΙ ΝΙΚΩΝ / ΗΤΩΝ ΣΕΙΡΑΣ
1Kwangdong Freecs2 – 0100%4 – 180%+3
2Dplus KIA 2 – 0100%4 – 267%+2
3Gen.G 1 – 0100%2 – 0100%+2
4T1 1 – 0100%2 – 0100%+2
5DRX1 – 0100%2 – 167%+1
6FearX1 – 150%2 – 340%-1
7Hanwha Life Esports0 – 10%1 – 233%-1
8OKSavingsBank BRION 0 – 20%2 – 433%-2
9KT Rolster0 – 20%1 – 420%-3
10Nongshim Redofrce0 – 20%1 – 420%-3
Round 1
Round 2Losers’ Bracket
Round 3Loser’s Bracket
Finals
Round 1 Qulification Match
Round 2 Qualification Match
ΟΜΑΔΑΣΕΙΡΕΣΠΟΣΟΣΤΟ ΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣΠΑΙΧΝΙΔΙΑΠΟΣΟΣΤΟ ΝΙΚΗΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝΔΙΑΦΟΡΑ ΝΙΚΩΝ / ΗΤΤΩΝΣΕΡΙ ΝΙΚΩΝ / ΗΤΩΝ ΣΕΙΡΑΣ
1BiliBili Gaming
2Top Esports
3JD Gaming
4FunPlus Phoenix
5Ninjas in Pyjamas
6LNG Esports
7Weibo Gaming
8Oh My God
9Team WE
10Invictus Gaming
11Anyone’s Legend
12LGD Gaming
13ThunderTalk Gaming
14RNG
15Rare Atom
16Edward Gaming
17Ultra Prime
Round 1
Round 2
Round 3
Round 4
Losers’ Bracket
Semifinals
Losers’ Bracket
Finals
Round 1 Qualification Match
Round 2 Qualification Match